İZMİT’TE ASANSÖR FİRMALARI

Gün geçtikçe binalar yükselmeye ve birbirleri ile yarışmaya devam ediyor. Yüksek binalarda hızlıca kat çıkıp inmemize yarayan asansörler farklı kullanım alanlarında hayatımızın her yerinde. Asansörler farklı mekanizmalara sahip olup farklı işler için kullanılabilirler. İzmit'te arayıp bulabileceğiniz İzmit’te asansör firmaları arasında en iyisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Asansör yüksek dikkat gerektiren ve kaliteden ödün verilmemesi gereken bir iştir. Takılan asansörler periyodik bakımlarca kontrol edilmeli ve onarımları yapılmalıdır. Bizler asansör alanında kaliteyi ve güveni birleştirip İzmit’te asansör firmaları olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

ASANSÖR ÇEŞİTLERİMİZ NELERDİR

Standart sistemli insan asansörleri Asansörler yapı itibariyle binadaki bir boşlukta kabini halatlar ile yukarı aşağı hareket ettiren sistemler bütünüdür. Standart insan asansörleri normal yükseklikte ki ve normal yoğunluğa sahip binalarda tercih edilebilecek asansörlerdir. Bir makine dairesine ihtiyaç duyup yeterli proje alanına sahip her binaya uygulanabilir.

YÜKSEK YOĞUNLUK TAŞIYAN SERVİS ASANSÖRLERİ

Normal binaların aksine çeşitli kurum ve kuruluşlar olmak üzere birçok alanda fazla insan yükünü asansör ile hızlı bir şekilde taşımak gerekir. Bunların başında hastaneler öğrenci yurtları alış veriş merkezleri gelebilir. Bu tip asansörler kabin yapısı olarak büyük olup saniyede aldığı mesafe olarak da hızlı asansörler grubuna girmektedirler.

MAKİNE DAİRESİ İÇİN YETERLİ ALANA SAHİP OLMAYAN BİNALAR İÇİN ASANSÖR

Bazı yapılar alan darlığı yüzünden sıkıntı çekilebilmektedir. Genellikle az katlı ve ufak binalarda rastlanabilir bir durumdur. Bu tarz durumlarda asansörleri çekip itmeye yarayan makine kabinin alt ve üst kısmına dağıtılır. Böylelikle alandan yer kaplamayıp bir boşluk ile asansör hizmeti verilmiş olur.

CAMLI VE HİDROLİK SİSTEMLİ ASANSÖRLER

Bu tarz asansörler gösteriş isteyen mekânlarda kullanılmaktadır. Büyük ve geniş alanlar için güzel bir görünüme sahip olan asansör türüdür. Panoramik asansör olarak da adlandırılan bu asansörler genellikle alış veriş merkezleri gibi mekânlarda hizmet vermektedir.

ASANSÖR DİKKAT VE GÜVENLİK GEREKTİRİR

Asansör işi ciddiye alınması gereken bir iş olup bu alanda uzman kişilere yaptırılmalıdır. Bizler İzmit’te asansör firmaları arasından sizlere en iyisini en kalitelisini ve en güvenlisini sunuyoruz. Tüm asansör işleri gerekli yerlerden izinleri alınmış onaylanmış sistemler ile büyük mühendislik çalışmalarının sonucunda özenle yapılır. Kullanım sonrası bütün bakım ve onarım işleri de profesyonelce yapılmaktadır.