AZ ZAMANDA, ÇOK İŞLER YAPTIK, YAPMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ..

 

KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR, DAİMA AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR

Her gün bir “CAN”  taşıdığımızın bilinci içerisinde işimizi yapıyoruz..

Amacımız; insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarını emniyetli, konforlu ve güvenilir hale getirmektir. Projenizin konsepti ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen tasarımlarımız, bugünü geleceğe taşıyan akıllı teknolojilerimiz, yenilikçi, yeşil ve güvenli ürünlerimizle hayatın her alanında, yüzlerce farklı noktada insanla buluşuyoruz. KOCAELİ ve SAKARYA bölgesinde bir çok ilde hizmet veren SQ LİFT ASANSÖR, asansör montajı, modernizasyonu ve bakımına yönelik eksiksiz ve yenilikçi çözümlerimiz ve imza attığımız ve imza atmaya devam edeceğimiz projelerle, kısa zamanda adından söz ettiren, güçlü firmalardan biri haline gelmiştir.. SQ LİFT ASANSÖR, marka değerini ve güvenilirliğini, faaliyet gösterdiği  şehirde aynı özenle korumaya devam etmektedir..

 

Misyonumuz; Günümüz teknoloji çağında, yüksek yaşam standartlarına sahip; kalite, güven ve hızlılığın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. SQ LİFT ailesi olarak; tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz; Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu, teknolojiye ayak uyduran, çevresine ve rakiplerine saygılı, gelişime ve değişime açık; kendi uzmanlık alanında kendine has ve geliştirici ar-ge kadrosuyla yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, lider ruhuna sahip, tüm Türkiye’nin en başarılı ve en çok tercih edilen firması olmak.

 

SİZİ DE HER GEÇEN GÜN GELİŞEN VE BÜYÜYEN AİLEMİZ İÇERİSİNDE GÖRMENİN, VERDİĞİ GURURU YAŞIYORUZ..