Başiskele Asansör

Başiskele asansör olarak işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Asansör kullanımı günümüzde oldukça fazladır. Asansör güvenliği bu konuda çok önemlidir. İşimizi çok iyi yapıyor asansörlerimizi en güvenli şekilde kuruyoruz. Asansör sektöründe kalite için Başiskele asansör olarak güvence veriyoruz. Asansör yapımını kurulumdan ve daha sonra kontrollerine kadar takip etmekteyiz. Şirketimiz gereğince birçok asansör modeli yapmaktayız. Büyük binalara bina asansörü, fabrika ve bunun gibi yerlere yük asansörü yapıyoruz. Hastanelere hasta asansörü ve engelli asansörü, araç asansörü ve ihtiyaca göre şahıs asansörleri yapmak bizim işimiz. Birçok asansör hizmetimizi en iyi şartlarda size sunuyoruz.

Asansör günlük hayatımızda yaşamımızı kolaylaştırıyor. Fakat güvenli olması bizim için en önemli hedeflerimizden biridir. Asansör kurulumu kadar sonrasında oluşabilecek risklere karşı önlem almaktayız. Kontrolleri ve bakımları yapılan asansörlerimiz uzun süre kullanılabilir. Firmamız Başiskele asansör olarak mekâna uygun asansör yapımında lider konumdadır. Asansör yapımında sunduğumuz kaliteler şunlardır;

Asansör güvenliği bizim için en başta gelen unsurlardandır. Asansörlerimizi kaliteli malzemelerden imalat edip bilgili kişiler tarafından kurulumunu yapıyoruz. Gerekli kontrollerden geçirdiğimiz asansörlerimiz son derece güvenlidir ve uzun kullanıma uygundur. Asansörlerde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise mutlaka üzerinde belirtilen kişi sayısı kadar kişi ile binilmelidir. Yük asansörlerinde ise üzerinde yazan ağırlık notuna mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu sayede kaliteli asansörümüzü uzun süre kullanabilirsiniz.

Asansörlerimiz oldukça güvenli ve kullanışlıdır. Yaptırdığınız yere göre değişen asansörlerin kontrol zamanları da farklı olur. Şahıs asansörlerinde kontroller yılda 1 defa mutlaka yapılmalıdır. Ancak yük asansörleri, araç asansörleri, hastane asansörleri, yürüyen bantlar gibi uzun süre kullanılan asansörler 3 ayda bir kontrolden geçmeleri gerekmektedir. Kontrolden geçen asansörler uzun süre kullanıma müsaittir.

Asansör yapımında en önemli olan malzeme ve ağırlık taşıyıcı yan ürünlerdir. Asansör kullanım talimatında belirtilen ağırlık yükünden 20-30 kg fazla yük taşıyıcı asansör güvenliğini daha da artırır. Firmamız Başiskele asansör olarak en iyi kalite ve en iyi hizmeti sunmaktayız. Önce güvenliğiniz sloganımızla hayatınızı önemsiyor, hizmet kalitemiz ile yaşam standartlarını yükseltiyoruz.