Çayırova Asansör Hizmetleri

Çayırova ve bölgesinde asansör hizmetleriyle tanışmak isteyen kişiler firmamız ile irtibata geçebilirler. Asansör alanında yetkin bir firma özelliği gösteren kurumumuzda tüm ihtiyaç duyduğunuz alanlarda asansör ihtiyacını karşılamaktayız. Yılların kazandırdığı tecrübe ile en yeni ve teknolojik asansörleri hizmetinize sunan firmamız, bu alanda adından çokça söz ettiren bir firma özelliği göstermektedir. Çayırova asansör, binalarınızın, iş yerlerinizin, yüksek katlı yapılarınızın asansör ihtiyacını gidermektedir.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Çayırova asansör, çok çeşitli hizmet alanlarında kaliteli malzeme kullanarak asansör ve türlerini üretmektedir. Üretilen asansörler garanti kapsamında olup servis bakımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar kullanılabilen asansörlerin belli periyotlarda bakımları yapılmaktadır. Çeşitli ağırlık kapasitelerine sahip asansörlerin çeşitliliği müşterilere geniş bir yelpaze pazarı sunmaktadır. Çayırova asansör olarak asansör sistemlerinin her türlü parçasını firmamızdan temin edebilirsiniz. Asansör kabinleri, asansör ayakları, asansör motorları vb. asansör sistem parçalarının tamamı firmamızda bulunmaktadır. Firmamız, asansör montajını uzman ekiplerce gerçekleştirmektedir.

Asansör montajından sonra belli aralıklarla yine aynı uzman ekip tarafından asansör bakımları yerine getirilmektedir. Montaj gerçekleştirilen asansörlerin garantisi belli bir süre firmamız tarafından sağlanmaktadır. Asansör emniyeti konusunda gerekli bilgilendirme firmamız tarafından yapılmakta olup tüm güvenlik önlemleri eksiksiz yerine getirilmektedir. Paraşüt sistemi, kabin üstü buatı, kuyu dibi acil durdurma butonu, kuyu aydınlatması, acil kabin aydınlatması gibi tüm güvenlik aksesuarları firmamızdan tarafından asansör montajında yerine getirilmektedir. Bu güvenlik aksesuarlarının montajdan sonra tüm bakımları da yerine getirilmektedir.

Kaliteli ve Güvenli Bir Asansör İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Asansör almadan önce gerekli bilgileri önceden almak gerekir. Bu bilgiler binanın yoğunluğuna ve yüksekliğine göre bir asansör tercihi ile olmalıdır. Yine aynı zamanda asansörün tüm teknik teçhizatının eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Asansör montajından sonra bakımlarının yapılıp yapılmayacağı öğrenilmelidir. Asansörün garanti kapsamınsa satılıp satılmadığı da üzerinde durulması gereken bir konudur. Ayrıca asansör de ışıklandırma ve teknik uyarı levhalarının olup olmadığı da takip edilmelidir. Tüm bu maddeler göz önünde bulundurulduğunda asansör kullanımının doğru bir tercih olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Asansör konusunda kaliteli ve güvenli ürünleri hizmetinize sunan firmamızla irtibata geçebilirsiniz.