Kandıra Asansör

Kandıra asansör, servisi olarak her bir müşterimiz bizim için özel olduğu için müşteri memnuniyeti de kazanacaklarımızdan önceliklidir. Müşterilerimize çözüm ortağı ve doğal danışmanı olmak ve beklentilerini daha yüksek düzeyde karşılayarak mükemmel hizmet vermek ilkemizdir. Kaliteli ve güven, kurumsal ve kişisel gelişimimiz için hizmetlerimizin ve yaşamamızın vazgeçilmezi, kuruluşumuzun da en önemli değeridir. Hizmetlerimizdeki kaliteyi ve ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Hizmetlerimizde alakalı müşteri görüşü ve önerileri bağlayıcı bir unsurdur. Kurulduğumuz günden itibaren uygun fiyatla ve dürüst özverili çalışmayı kendine vizyon edinmiş firma olarak, sorun ve isteklerinize doğru kolay ve hızlı çözümler üreterek, satışta ve sonrasında siz değerli müşterilerimizi mağdur bırakmayacak şekilde hizmet vermekteyiz.

Asansör Bakımı Ve Tamiri

Asansörlerin sağlıklı çalışması can güvenliliği açısından önemli olduğu için yıllık ve aylık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Günümüzde kanunlarda ve yönetmelikte bile asansör bakımlarına ciddi yönde önem verilmektedir. Asansör kullanan bireylerin ya da asansörle taşınan ağır yüklerin herhangi bir kaza durumda zarar görmemesi açısından asansörün sağlıklı çalışabilmesi için gereken özen gösterilip, periyodik bakım ve onarım çalışmalarının büyük özenle ve dikkatlice yapılması gerekir. Kandıra asansör firması olarak alanında profesyonel teknisyenlerimiz ile her türlü asansör bakım onarım işlemlerine profesyonel çözüm üretmekteyiz.

Firma olarak, yıllık ya da aylık bakımlar için garanti süresi boyunca alıcı ve satıcı olarak sözleşme yapmaktayız. Bu sözleşme, garanti boyunca bakım ve onarım işlemlerinin yapılması için gereklidir. Garanti süresinin dolması durumunda ise sonraki aylarda yapılacak olan bakım ve onarım işlemleri için yeni sözleşme yapılmaktadır. Asansörlerin bakım ve onarım işlemleri için sözleşme yapmak hukuki zorunluktan birisidir. Ayrıca bu sözleşmede ek olarak ek parça ya da montaj kapsamında değildir. Bakım ve onarım işlerinde geçerliliği vardır. Asansörün parça soruları da garanti kapsamındadır. Bakım sırasında yağlanması gereken ve sorun oluşturabilecek parçalar tek tek yağlanarak, kontrol edildikten sonra özverili bir şekilde çalışma gösterilecektir.

Asansör Montajı

Asansör bakım ve onarımı kadar montajı da çok önemli bir konudur. Kaliteli ve sağlıklı çalışan bir asansöre sahip olmak demek, iyi bir firmaya bakım yaptırmak anlamına da gelmiyor. Bu anlamda asansör satış sonrasında da gerektiğinde servis hizmetine devam edilmesi de önemli hususlar arasında yer almaktadır. Kandıra asansör, firmamızda satış sonrası ve montaj sonrasında sqlift asansör firmasının servis hizmeti departmanı ile asansör bakımınızı kısa zamanda yapar.