Kocaeli Asansör Tamiri

            Asansör tamiri şakaya ya da ihmale gelmeyecek kadar mühim bir konudur. Çünkü can zamanında tamiri yapılmayan asansörler can kaybına kadar sebebiyet sonuçlar doğurur. Bu anlayış ile yaklaşıldığı zaman asansör tamir işleminin ne kadar önemli olduğunu hemen hemen herkes anlayacaktır. Zamanında tamiri yapılan ve düzenli kontrolleri yapılan asansörde korku gerektirecek bir arıza durumun olması bile söz konusu değildir.

            Asansör tamirinde Kocaeli asansör tamiri işinde bilinçli hareket ederek, çoğu işlerine yeşil etiket kazandırmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana AB ve TSE standartlarını gözeterek hizmet vermekteyiz. Asansörlerin tamirinden tutup, bakımı, yapılandırılması, imalatı ve hatta projelendirmesine kadar hizmet vermekteyiz ve bu konular hususunda gereken izin ve belgelerin hazırlanması konusunda hizmetlerimizde mevcuttur.

  Asansör Bakımı Ve Tamiri Nasıl Yapılır?

            Kocaeli asansör tamiri firması olarak en iyi ve kaliteli hizmeti, güvenilir teknik ve fiziki bakım ve tamiri hizmeti vermekteyiz. Asansörlerinizin düzgün, güvenilir ve sağlıklı bir şekilde çalışması için asansör tamir bakım, montaj hizmetini en iyi şekilde verme gayesi içindeyiz. Bozulan asansörlerinizin tamiri hizmetlerinde, minimum bir saat gibi bir zaman diliminde profesyonel teknisyenlerimiz tarafından tamiri ve bakımı yapılarak, sağlıklı ve hatasız bir şekilde çalıştırılmaktadır.

            Firmamız çoğu asansör tamir firmalarının yaptığı gibi, asansörlerin tamir ve bakımlarını 10-15 dakika içerisinde bitirip, bakımını detaylıca yapmadan hatalı bir şekilde çalıştırmak yerine, asansörün sağlıklı çalışabilmesi için tam sağlamasını yapıp, tam emin olduktan sonra adresinizden ayrılıyoruz. Bu şekilde detaylıca tamiri ve bakımı yapılan asansörler, doğru kullanıldığı sürece bakım zamanı gelmeden kesinlikle en ufak arıza bile çıkarmıyorlar.

 Asansör Arızaları Ne Yapılmalıdır?

            Kocaeli asansör tamiri yetkili firma olarak asansör arızası ile karşılaşmanız durumuna neler yapabileceğinizi kısaca anlatalım, Eğer bina içerisinde asansörde kapalı kaldıysanız, apartman görevlisi tarafından yardım isteyin. Bunun içinde asansörün alarm butonuna basarak, ya da görevliyi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Asansör bakımı ile ilgilenen görevli asansör firmasından alacağı kapı açma anahtarı ile asansörün kapısını açarak asansörde mağdur kalan kişiyi kurtarır.

 

            Asansörün fren balatalarında arızaları da asansör aşağı- yukarı kaydırıyorsa, asansörün zemin ve üst katlarda asansör evresini kesen elektrik devreleri vardır. Asansörün bu katları geçmesi durumunda arıza verebilir, İşte zaman arıza takip formuna arıza işlenmelidir. Asansör bakımı tamiri ya da her türlü işleri için bu alanda tecrübeli teknik elemanların müdahale etmesi gerekir.