Kocaeli Asansör

            Kuruluşundan itibaren kocaeli asansör firmamızın kendi alanı sektöründe 35 yılından çok süredir, teknolojimizin en üstün kaynaklarını kullanarak, incelikli durumdan faydalanarak arkasından gelen memnun ve samimi müşterilerinin destekleri ile tavır ve tutumundan taviz verilmeden yolunda geleceğe doğru yürümüş, kaliteyi ve güvenilirliğini birleştiren adının altına imzayı atmıştır.

            Firmamız, hızla gelişen ülkemizde asansör sektörü alanında tüm arzulara ve isteklere cevap verebilmesi için 30 yıllık deneyimin ve tecrübenin ışığı altında, sürekli, azimle eğitime destek vererek yetiştirdiği; 2 makine mühendisi,1 elektrik mühendisi, 1 elektronik mühendisi ile beraber olmak üzere toplamda 50 kişilik personel ekibi ile sadece asansör montaj, asansör bakım değil; projelendirmede halkla ilişkiler departmanında ARGE ve satış sonrası hizmet desteği bölümlerindeki uzman ve deneyimli kadrosu ile öncülüklerini ispatlamıştır.

            Kocaeli asansör firmamız kullanıcısına Türk standartları enstitüsü sahip olunan belgeli bir kurum ile çalışmanın rahatlığını ve kolaylığın güven ortamını sunmuş, ürünlerinin projelerini tamamlamış, 24 saat teknik servis çalışanları ile hizmet veren, toplum ilişkisini destekleri ile departmanlarını eksiksiz, satış sonrası üstün hizmetler sunmuştur ve de tercih edilen marka haline gelmiştir.

 Hizmet verdiğimiz asansör çeşitlerimiz nelerdir?

 1-) İnsan asansörleri

 İnsanların taşınması amacı ile üretilmiş olan asansörlerdir. Asansörün yapım tasarımında konforun, rahatlığın, hızın, dekorasyonların, kullanımları ve birçok detaylar bulunmaktadır. Taşıma Kapasitelerindeki ağırlıklara göre insan asansörlerinde; 240 kilogram, 320 kilogram, 400 kilogram, 630 kilogram, 800 kilogram, 1000 kilogram, 1200 kilogram, 1600 kilogram kapasite boyutlarındadır.

 2-) Yük asansörleri

 Yük taşınması amaçlı üretilmiş olan asansörlerdir. İnsan asansörlerindeki konforun ve hızın olması aranmayabilir. Depo, alışverişin merkezlerinin, fabrikalar gibi, yük taşıma işlerinin fazla olduğu bölgelerde kullanılmak üzere, 630 kilogram, 1000 kilogram, 1600 kilogram 2000 kilogram veya 2000 kilogramdan çok fazlasını taşıyabilecek kapasite durumunda tasarlanır.

 3-) Hasta asansörleri

 Elektrik kesintilerine karşı alınan önlemin, ayarlanmış ışık debi akısı, anti bakteriyel özellikli tedbirlerin, paslanmaz şekildeki parçaların özel donanım eklenerek tasarımı yapılmış asansörlerdir.

 4-) Hidrolik asansörler

 Kaldırma iş gücü, hidrolik sıvıların, kabin kısmını doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyen bir kaldırma mekanizmasına sevk eden ve elektrik destekli tahrik edilen bir pompa yardımı ile gerçekleşen asansörlerdir.

 Firmamızın asansör bakımı için gerekli olan belgelere sahip mi?

 1-) Sanayi ve ticaret bakanlığından aldığımızı asansör bakım belgesi bulunmaktadır.

 2-) Çalıştırdığımız mühendislerimiz için Kocaeli asansör firmamızın adına çıkartmış olduğumuz serbest mühendislik ve müşavirlik belgesi ile büro tescil belgelerine sahip olmaktayız.