İZMİT ASANSÖR KURULUMU

İzmit asansör firması nedir?

2010 yılında kurulan şirketimiz, asansör alanı sektörünün dünya liderlerinden 5 yıldan çok süredir hizmet vermekteyiz. İzmit asansör kurulumu yapılırken asansörlerin her türlü ihtiyacınızı ve beklentilerinizi belirleyerek fiyat ve kalitenizden ödün vermeksizin, siz değerli müşterilerimizi memnun edebilecek, yaşanılan olumsuz sorunların karşısında bakım ve onarım işlerini üstlenecek, projelendirme aşamasının bilinçli şekilde yapılmasında. İşinin uzmanı mühendislerimiz tarafından yapılarak, sizlerin memnuniyetleri kapsamında işini büyük bir titizlik ve dikkat içerisinde gerçekleştirmektedir. İzmit asansör kurulumu için işlem aşaması yapılırken en son teknolojilerden en üstün şekilde faydalanabilmek için çalışanlarımız ile beraber sürekli gelişen yeni teknolojilerin eğitimlerini anında vermekteyiz.

 Asansörlerin kurulumu nasıl yapılır?

Asansörün genel özellikleri ve yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi çok önemli bir etkendir. Asansörlerin iniş ve çıkış hızlarını denetlenmesinde, kabindeki kapılarının ne zaman açılıp ne zaman kapanacağı gibi durumların belirlenmesinde, elektrik kesintisi sorunlarında da asansörün sistem tarafından otomatik olarak kata gelerek kapıların açılması gibi özellikler asansörlerin kurulum fiyatını yükselten nedenlerdir. İzmit asansör kurulumu firmamız asansör çeşitlerine göre kullanılacak olan malzemelerin yapısı ve bu malzemelerin ölçüleri arasında farklılıklar gösterebilmektedir.

Örneğin insanları ya da yük eşyaları taşıyacak olan asansörler için kullanılacak malzeme farklılığı asansör fiyatlarının yüksek maliyetli farkına sebep olmaktadır. Asansör yapımında maliyet unsurunu etkileyen bir başka özellik ise, asansörlerin durak sayılarıdır. Durak sayısında artış oldukça asansörlerin maliyetinde de fiyat artış olacaktır. Aynı zamanda asansörlerin boyutları, hacimleri ve kapasitelerde asansörlerin kurulum maliyetini arttırır.

 Asansör kurulumundan sonra nasıl garanti sağlıyorsunuz?

Bizler sizler için ileri zamanlardaki asansör kurulumundan sonra bakım hizmetleriniz içim standartlarınızı belirleyip en iyi performansa ve en uzun verimi yaşam ömrü süresini almanızı sağlıyoruz. Firmamızda asansörler alanında kaliteli, güvenli şekilde bakım hizmetlerimiz ile asansör sektöründe liderlik etmekteyiz. Kaliteli ekipmanlarımız ile alanında seçkin personellerin çalışması ve en yüksek dereceli güvenlik standartları şartlarına uygun olması konusunda en yüksek malzeme kalitesi ve en güvenli hizmetleri sağlamaktayız. Ve bizler asansörlerin kurulumunda kullanılacak olan malzemenin uzun ömürlü olmasına dikkat ederek kendimizi asansör sektörüne adamış olarak bulunmaktayız.