İZMİT ASANSÖR TAMİRİ

İzmit asansör tamiri, firmaları arasından en tecrübeli ve yetki belgelerine sahip ender firmalardan birisiyiz. Asansör tamiri ya da her türlü bakımı için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederek, kadromuzdan profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Firmamız çok katlı binalarda, sanayi merkezlerinde ya da asansöre ihtiyaç duyulan her yerde, asansör bakımı, tamiri, onarımı, montajı ya da revizyonu gibi çeşitli hizmetler vermektedir. Asansör kullanımı sırasında can ve mal güvenliğinin sağlanması çok önemli bir mevzudur. Bu nedenle alanında uzman kuruluşlara düzenli olarak bakımının yaptırılması gerekir.

Asansör Bakımı Ve Tamiri

İzmit asansör tamiri, asansörün uzun ömürlü olması için en önemli etkendir. Türkiye'nin en güzel illerinden birisi olan İzmit günden güne gelişerek birçok projeye ev sahipliği yapıyor. Yapılaşma ve gelişim aşaması ile birlikte asansör kullanımı da bir hayli arttı. Bununla beraber tamir ve bakım hizmetleri ’ne duyulan ihtiyaçta bir hayli arttı. Firmamız bünyesindeki uzman çalışanları ve donanımlı ekipmanları ile birlikte arızayı kaynağından bulup yok ederek, güvenliğinizi en iyi şekilde sağlamaktayız. Firmamız her çeşit asansör arızalarında profesyonel çözümler sunmaktadır. Tamir sırasında yedek parça sıkıntısı çekmeden işleyen firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır

Asansör Montajı

İzmit asansör tamiri, olarak ihtiyacınıza uygun asansör sistemini uluslararası kalite standartlarına uygun kalitede sunuyoruz. Ağır yüklerin taşıyan araç ve servis asansörlerinden tutup, binalarınıza yakışan konforlu panoramik asansörlere kadar her türlü asansörü kalite standartlarına uygun parçalarla kullanarak montajını yapmaktayız. Asansörler monte edileceği zaman, monte edileceği yerde gerekli keşifleri yaparak, alanında uzman mühendislerimizin yönlendirmeleriyle birlikte siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz. Asansörlerinizin son kontrolleri titizlikle yapılarak, konforlu ve güvenli bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Yılların tecrübesiyle, kurulduğu yıldan itibaren liderli elinden bırakmayan firmamız siz değerli müşterilerimize uzman kadromuzla ve gelişmiş teknolojiyi kullanarak haftanın her günü 7/24 saat boyunca hizmet veriyoruz.

Asansör Revizyonu

Firmamız eskiyen ve yeterliliğini kaybeden tüm asansörlerinizi revize ederek, günümüzün ileri teknoloji ile bütünleştirmektedir. Asansör revizyonu konusunda kuruluş olarak tüm kadromuzla tecrübemizi konuşturarak kaliteli ürünlerimizle asansörlerinizin revizyonunu yapıyoruz. Asansör can ve mal güvenliği açısından önemli bir konu olduğundan dolayı, profesyonel firmalar tarafından sağlıklı malzemelerle yaptırılması gerekir. Revize sırasında uyumlu parçalar kullanılması, ileri ki zamanlarda sorun çıkarmaması için yeterlidir.