İzmit Asansör

Asansör Sistemlerinin Tüm Aşamaları

            Asansör servis hizmeti dendiği zaman akıllara gelen öncelikli firmalardan biri olma özelliğini mevcut bünyesinde bulunduran firmamız, sunmuş olduğu kaliteli ve profesyonel asansör servisi hizmetlerinin haricinde aynı zamanda asansör danışmanlığını da sizlere sunmaktadır. Ayrıca İzmit asansör hizmetlerimiz kapsamında asansör montaj işlemlerimiz de mevcut durumdadır. Asansör montaj işlemleri, kesinlikle uzmanlık gerektiren bununla beraber hem bilgi hem de beceri gerektiren son derece hassas ve önemli bir konudan ibarettir. Herhangi bir yetkisi ya da uzmanlığı olmayan kişi veya kurumların uygulayabileceği bir işlem değildir. Sizler de hizmet taleplerinizde ve firma araştırmalarınızda bu gibi detaylara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde insan yaşamını önemli oranda riske atabilirsiniz.

 Asansör Montajı Yapılırken Hangi Detaylar Önemlidir?

            Bu sistemlerin montaj işlemi, firmamızda çalışan teknik personellerimiz tarafınca gerçekleştirilmektedir. Bu teknik personellerimiz, asansör montaj işlemi esnasında uymaları gereken yönetmelikleri, yasaları ve standartlar kapsamında ifade edilen kuralları tüm ayrıntılarıyla bilmektedir. Zira bilmek zorunda olduklarını da vurgulamak mümkündür. İzmit Asansör hizmetlerimiz kapsamında profesyonel ve güvenilir sonuçlar elde etmek istediğimizden dolayı bu aşamalar son derece önemlidir. Aynı zamanda teknik personellerimizin montaj yöntemlerini de eksiksiz bir şekilde bilmeleri gerektiğini vurgulayarak gerekli desteği personellerimize sağlamaktayız. Aksi bir durumda güvenlik açığı oluşacağını belirtmemiz mümkündür. Montaj işlemlerimizde kullanılan ürünlerin ISO 9001-2000, AB standartları ve TSE kapsamındaki tam kalite sistemlerinin normlarıyla uyumlu olmasına da özen göstermekteyiz.

 Asansörlerin Özgün Yapısı ve Sistematik Detayları

            Profesyonel, güvenilir ve olması gereken kalitede ürünlerimizin kullanım ömürleri oldukça uzundur. Bu sayede güvenlik problemleri de ortadan kalkabiliyor. Üstelik asansör montajı işlemlerimizde kendi alanında uzman teknisyen ve mühendis personellerimizle çalıştığımızdan dolayı tercih edilebilirlik oranımızda göz ardı edilemeyecek düzeyde fazladır. İzmit asansör hizmetlerimiz kapsamında yer alan teknisyenler, mühendisler, elektrikçiler ve kaynakçılar birlikte işlem gerçekleştirmektedir.

            Montaj işlemlerinde ilk olarak asansör kuyusunun derinliğini belirlemek gerekir. Daha sonrasında kabin ölçülerinin ve çalışma şeklinin tespit edilmesi ikinci aşama olarak tamamlanmaktadır. Sizler de kendi yapılarınız için bu sistemlere ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan bilgi alabilir ve güvenilir asansör sistemlerine en ideal şekilde sahip olabilirsiniz.