Darıca Asansör

Asansörde Kaliteli Hizmet Ve Uygun Fiyatlar

            Darıca asansör olarak ihtiyacınız olan hizmetleri getiriyoruz. Evlerinizde, işyerlerinizde, inşaatlarınızda gereken asansör hizmetlerini bizimle edinebilirsiniz Tüm asansör ve kabin modellerimiz kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bakımlarının zamanında yapılması ile yıllarca sorun çıkarmadan kullanılabilir. Darıca asansör olarak tüm hizmetlerimizde kullandığımız malzemelerin ve servis kalitemiz sizleri bu hizmetimizden memnun bırakacak.

 ASANSÖR HİZMETLERİMİZ

            Darıca asansör çeşitleri altı adet olarak satışa sunulmaktadır. İnsan asansörleri, yük asansörleri, sedye, hidrolik, panoramik ve monşars asansörleri olarak satışa sunduğumuz asansör çeşitlerimiz kaliteli kabin ve iç dizayndan oluşmaktadır.

 İNSAN TAŞIMA ASANSÖRLERİ

            İnsan asansörleri 1.000 kilograma kadar taşıma yapabilmektedir. En az 240 kilo taşıma yapabilir bu asansörler. İnsan asansörlerimiz 3 kişiden başlayarak 21 kişiye kadar taşıma yapabilmektedir. Binaların yüksekliği göz önüne alınarak hızı arttırılıp azaltılabilmektedir.

 YÜK ASANSÖRLERİMİZ

            Yük asansörlerimiz 630 kilogram ile 5.000 kilogram arasında taşıma yapabilen güçlü asansörlerdir. Elektrik ve hidrolik tahrikli modeller bulunabilmektedir. Hızı 0,60 m/sn ile 2,5 m/sn arasında değişebilmektedir. Çift kanatlı ve tam otomatik kapı tercih edilebilir yük asansörlerimizde.

 SEDYE ASANSÖRLERİMİZ

            Sedye asansörlerimizde 1,500 kilogram ile 2,500 kilogram arasında taşıma yapılabilmektedir. Hastaların sağlığının göz önünde bulundurması gerekliliği nedeni ile asansörlerimizin tamamında ve sedye asansörlerimizde paslanmayan çelik malzeme v ile anti bakteriyel yer malzemesi kullanılmaktadır. Ayrıca hastaların gözlerine etki etmemesi için ışıklar yan taraftan verilmektedir tavan yerine. Seviye ayarlaması yapılabilen sedye asansörlerimizde, yolcu koruma sistemlerimiz bulunmaktadır.

 HİDROLİK ASANSÖR ÇEŞİTLERİMİZ

            Hidrolik asansörlerimiz, 5 veya 13 kişi arasında taşıma yapabilmektedir. Bu asansörlerde 0,63 msn kadar hız sağlanabilmektedir. Bakım evlerinde, apartmanlarda ve bürolarda alçak binalara uygun olarak satışa sunulmaktadır.

 PANAROMİK ASANSÖRLER

            Panaromik asansör modellerimiz özellikle alışveriş merkezlerinde, tren istasyonu ve iş merkezlerinde tercih edilmektedir. Bu asansörler hoş bir görünüme sahiptir ve estetik durmaktadır. Keyifli kullanımı ile herkesin hoşuna giden bu asansör çeşitleri kaliteli ve güzel bir görünüme sahiptir. Hızı yüksekliğe göre ayarlanabilmektedir.

 MONŞARS ASANSÖRLERİ

 

            Monşars asansörleri, restoran. Otel, villalarda genellikle tabak, bardak ve servis için kullanılan bu asansör çeşitlerimiz, 50 kilo ile 250 kilo arasında yük taşıyabilmektedir. Yük taşıma amaçlıdır bu asansör çeşitlerimiz.